Liceul Teoretic ,,Ion Codru Dragusanu''
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

3 participanți

In jos

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE? Empty CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

Mesaj  Rata_Florin_Catalin Joi Mai 13, 2010 9:55 pm

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

Rata_Florin_Catalin

Mesaje : 5
Data de înscriere : 13/05/2010

Sus In jos

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE? Empty Re: CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

Mesaj  succubus8 Vin Mai 14, 2010 1:08 am

Am mai multe formatii preferate dar 2 sunt cele mai importante pentru mine: Rhapsody of Fire si Queen Adreena. MA definesc cel mai bine desi stilul este total diferit. Rhapsody sunt eu cea puternica, gata de lupta pentru o lume mai buna, gata de a incaleca pe spatele solzos al unui dragon avand sabia de smarald in mana luptand cu fortele intunericului pentru a aduce pacea pe taramurile fermecate. Queen Adreena sunt eu femeia furioasa pe toata mizeria, omul care a cazut in degradare fara sa-i pese pentru ca nimic din jur nu o merita. Mai pe scurt: Rhapsody = inaltare, Queen Adreena = profunzime, desi fiecare are cate ceva din cealalta. Imi e greu sa definesc
succubus8
succubus8

Mesaje : 54
Data de înscriere : 20/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Shamballa..:))

Sus In jos

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE? Empty Re: CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

Mesaj  andasilea Vin Mai 14, 2010 3:44 am

preferinte ciudate :
rock : Metallica, Bon Jovi, Scorpions... Niste batranei pentru voi. NU?
house: ATB, Members of Mayday, Blank and Jones, etc.
andasilea
andasilea

Mesaje : 148
Data de înscriere : 20/04/2010
Varsta : 43
Localizare : Victoria

http://larosedebrasov.skyrock.com

Sus In jos

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE? Empty Re: CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

Mesaj  succubus8 Mier Mai 19, 2010 1:19 am

Nu chiar...urechile mele au ascultat tot ce ai enumerat si desi au fost incantate n-au fost acel ceva..Wink
succubus8
succubus8

Mesaje : 54
Data de înscriere : 20/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Shamballa..:))

Sus In jos

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE? Empty Re: CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

Mesaj  andasilea Mier Mai 19, 2010 1:29 am

hi hi :0 diferenta dintre generatii Smile)
andasilea
andasilea

Mesaje : 148
Data de înscriere : 20/04/2010
Varsta : 43
Localizare : Victoria

http://larosedebrasov.skyrock.com

Sus In jos

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE? Empty Re: CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

Mesaj  succubus8 Lun Mai 24, 2010 10:23 pm

Rhapsody au revenit si au scos un nou album.... demential... Nu imi vine sa cred ce au facut...tare imi e teama sa nu supere pe cine nu trebuie. Very Happy Imagineaza-ti ca imediat dupa ce a iesit, chiar ei l-au pus pe net..Wink
succubus8
succubus8

Mesaje : 54
Data de înscriere : 20/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Shamballa..:))

Sus In jos

CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE? Empty Re: CARE ESTE TRUPA VOASTRA PREFERATA?DE CE?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum