Liceul Teoretic ,,Ion Codru Dragusanu''
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu?

4 participanți

In jos

Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu? Empty Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu?

Mesaj  roxi94c Joi Iun 03, 2010 10:33 pm

Neutral mie nu-mi place sa fac chestii de genu asta...mai ales la liceu Neutral
roxi94c
roxi94c

Mesaje : 35
Data de înscriere : 20/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Victoria judetu Brasov

Sus In jos

Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu? Empty Re: Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu?

Mesaj  Roxana Tiboldi Mar Iun 08, 2010 4:05 am

Ai dreptate Roxy la ce ne mai trebuie insectar si ierbar la liceu pentru ca ierbar si insectar fac cei din clasele mai mici.
Roxana Tiboldi
Roxana Tiboldi

Mesaje : 7
Data de înscriere : 18/04/2010
Varsta : 29
Localizare : Ucea de sus

Sus In jos

Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu? Empty Re: Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu?

Mesaj  andasilea Mar Iun 08, 2010 7:50 pm

hi hi hi
parca si acum vad gandacul monicai in punga aia gigantica Smile)
andasilea
andasilea

Mesaje : 148
Data de înscriere : 20/04/2010
Varsta : 43
Localizare : Victoria

http://larosedebrasov.skyrock.com

Sus In jos

Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu? Empty Re: Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu?

Mesaj  Ionutz Mier Iun 09, 2010 2:16 am

noua nu ne-a cerut :O
Ionutz
Ionutz

Mesaje : 58
Data de înscriere : 22/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Victoria

Sus In jos

Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu? Empty Re: Ce parere aveti ?Credeti ca mai are rost sa se faca ierbar sau insectar la liceu?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum